Av: Eleonore Rønneberg | Publisert: 13. mai 2021 | Siste nyheter | Arkiv
Her må dere forhåndsbestille tid
Leter du etter noe spesiellt i andre nyheter?
Drivingrangen er stengt.Det er varslet mye regn og det er allerede for bløtt for å kjøre med plukkeutstyr på drivingrangen. Denne stenger fra og med 30/10. Det er slått ut ca. 550 000 baller i år - en økning på ca. 105 000 fra i fjor. Takk til de som hjelper til med ballplukking. Vi jobber med å få på plass ny ballmaskin som er større og med bedre løsninger for betaling.Velkommen tilbake til våren.
Sesongen går mot slutten - 27/10 stenger banenTakk for en flott sesong. Banen stenger 27.10 hvis ikke det skjer store endringer i været som kan gjøre at vi må stenge tidligere. Markus skal sammen med sine forberede for neste sesong. Dette krever en del arbeid som må være gjort før det kommer frost eller snø. Lørdag og søndag som kommer er det frost på natten og alle må ta hensyn til dette.
Gratulerer til Erland Wold Olsen - Klubbmester Match 2025Klubbmester match ble avgjort forrige søndag. Erland Wold Olsen ble Klubbmester 2025. Matchen mot Terje Lindholm var spennende hele veien. På hull 17 var Erland 1 opp og matchen endte 2 opp. Vi gratulerer. Det var første gangen Erland ble klubbmester Match.
Vi endrer nå Mjøsen til to nihullsbanerDet begynner å bli mørkt om ettermiddagene. For at flest mulig skal få spille endrer vi slik at det kan spilles 18 hull som vanlig eller 9 hull og det er da mulig å velge mellom start på hull 10 og hull 1. Hvis dere spiller 18 hull blir det "flettetid". Denne er nå satt til 2 t 20 min og kan justeres hvis det ikke er "innafor" akseptabel tid.Nå er det bare å teste - hvis dere skal gå ut på hull 10 - velg Mjøsen GK hull 10 - 18
Velg hvilke cookies du vil tillate: